Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

Saygıdeğer hemşerilerimiz. Ortak hatıraların içinde büyüyen ve ortak hayallerin peşinden yürüyen değerli kardeşlerimiz.

Ordulular Vakfı, 12. faaliyet dönemini tamamladı. 19 Mayıs 2023 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul toplantısından sonra, 13. hizmet dönemi başladı.

Yeni Yönetim Kurulu olarak; yeni bir aşk, şevk, heyecan içindeyiz. Vakıf medeniyetinin gönül erleri sıfatıyla; genelde milletimiz ve memleketimiz, özelde Ordumuz ve Ordulu hemşerilerimiz için, daha fazla değer üretmenin peşindeyiz.

Bu noktadan hareketle; faaliyet alanımızı genişletmeye, hizmet oranımızı yükseltmeye çalışacağız. Başta yetişme çağındaki çocuklar ve gençler olmak üzere; daha fazla hemşerimize ulaşacağız.

İsteriz ki; Vakfımız, iyiliğin ve yardımın buluşma noktası olsun. İmkân sahipleri ile ihtiyaç sahipleri arasında, gönül köprüleri kurulsun.

İstişare ve iş birliği içinde; maddi ve manevi değerlerimizi büyütelim, geliştirelim. Kalitenin ve kariyerin, yükselmenin ve ilerlemenin öncüsü olabilecek kurumlar oluşturalım, kadrolar yetiştirelim.

Bunun için; anlamlı yatırımlarımız, değerli etkinliklerimiz olacak. Sürece katılabilecek, katkıda bulunabilecek herkesle; usulüne uygun ilişkiler kurulacak.

Kuruluşundan bu güne kadar hizmet eden, emeği geçen tüm hemşerilerimize teşekkürü borç bilir ve hayırla yâd ederiz. Birlikte sâlih amel işleyip, sevap kazanmak isteyen herkesi; Ordulular Vakfı’nın gönüllülerinden olmaya bekleriz.

Ömür kısa, yol uzun; yapılacak çok hayır ve hizmet var. Yaşadığımız tüm çevre ve ortamlar, herkes için huzurlu ve güvenli hale gelinceye kadar.

Zekeriya Erdim (Ordulular Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı)

kurumsal tanıtım filmi