Eğitime Destek Bursları

Eğitime Destek Bursları
Saygıdeğer hemşerilerimiz;

Vakıf ruhuna ve geleneğine uygun olarak, yetişme çağındaki gençlere “yardım” etme niyeti ve gayreti içindeyiz. Ordumuz ve yurdumuz için, “geleceğe yatırım” yapmanın peşindeyiz.

Bu cümleden olmak üzere; ilgi ve yeteneklerini keşfedip geliştirmeye yönelik çalışmalar yapacak, bilgi ve birikimlerini artırmaya yönelik ortamlar oluşturacak, kendilerine rol model olabilecek örnek ve öncü şahsiyetlerle buluşturacak, ekonomik ihtiyaçlarının bir kısmını karşılamak için “burs” vereceğiz. Böylece, imkân sahipleri ile ihtiyaç sahipleri arasında “hayır köprüsü” kuracağız.

Bu çorbada sizin ve aracı olabileceğiniz kimselerin de tuzunuz, biberiniz bulunsun. Katkı ve katılımlarınızla, daha çok gencin elinden tutulsun.

Vakfımızın Albaraka Türk Ümraniye Şubesi nezdinde bulunan TR53 0020 3000 0070 3179 0000 12 numaralı hesabına, açıklama kısmına “burs” yazarak gönlünüzden geçen miktarı gönderebilirsiniz. Desteklenmesi gereken gençleri de web sitemiz üzerinden başvuruda bulunmak üzere yönlendirebilirsiniz.

Taksitli ödeme yapmak isteyenler, Yönetim Kurulu üyelerimizden herhangi biri aracılığıyla taahhütlerini bildirip evrak verebilirler. Her ayın ilk haftası içinde, vadettikleri miktarı hesaba gönderebilirler.

2023-2024 Öğretim yılı; 8 ay, 1.250'şer liradan, kişi başı toplam 10.000-TL vereceğiz. Burs alacak öğrenci sayısını, oluşturacağımız bütçeye göre belirleyeceğiz.

15-30 Eylül tarihleri arasında, web sitemiz üzerinden başvurular alınacak. 1-15 Ekim tarihleri arasında ise, yüz yüze mülakatlar yapılacak.

İlginize, bilginize arz ederiz. Bu hayır köprüsünden, sizin de geçmenizi bekleriz.

kurumsal tanıtım filmi